Totusi, purtatorii de cuvant de la Casa Alba au anuntat ca nu au informatii ca presedintele si-ar fi pierdut ceasul. Bush s-a intalnit duminica, in localitatea albaneza Fushe Kruje, cu un grup de oameni de afaceri albanezi. Patronul cafenelei a lipit pe scaunul unde a stat presedintele american un afis cu numele liderului de la Casa Alba iar acum locuitorii din zona formeaza cozi impresionante inca de la primele ore ale diminetii pentru a putea atinge sau privi scaunul. |
joi, 30 decembrie 2010
I-au furat ceasul lui Bush!
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu