Cătălin a investit în show-ul cu piraţi nu mai puţin de 20.000 de euroÎn prima seară a evenimentului, realizat cu sprijinul Fashion TV şi înregistrat în circuitul Săptămânilor modei din toată lumea, V.I.P.-urile nu s-au mai înghesuit în sală, ca la alte ediţii. Iar casele de modă, care îşi făcuseră un obicei din a plăti bani grei unor vedete sexy să le prezinte colecţiile, iată că, de data asta, n-au mai repetat gestul. Cât o priveşte pe Andreea Bănică, imaginea Casei de modă Mexton, ea a fost aşteptată în zadar să urce pe podium, solista nereuşind să ajungă la timp, din cauza unui concert intrat în prelungiri. Cel mai apreciat show a fost cel al lui Cătălin Botezatu, care a gândit o colecţie amuzantă de chiloţi de bărbaţi, pe care a imprimat capete de mort: "Am investit în acest show, cu acrobaţi, nu mai puţin de 20.000 de euro", a precizat designerul. După prezentarea acestuia, sala aproape că s-a golit, fiindcă nici o altă casă de modă nu a reuşit să egaleze profesionalismul spectacolului oferit de Bote. Printre invitaţi s-au aflat Zina Dumitrescu, fetele de la Trident, dar şi Claudiu Pătraşcu, la braţul Roxanei Ungureanu, fostă Miss Playboy. Toate mondenitatile incep sa poarte chilotii marca Botezatu cum o sa vedetii mai jos |
miercuri, 29 decembrie 2010
Chiloţi cu cap de mort, marca Botezatu
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu